TŁUMIKI BOSAL

Naprawa i wymiana tłumików w Warszawie

Holenderska firma Bosal zajmuje się zarówno produkcją jak i dystrybucją elementów układu wydechowego oraz części w samochodach. Wyroby firmy są obecnie chętnie kupowane przez fabryki zajmujące się produkcją znanych marek samochodów celem użycia do pierwszego montażu. Firma Bosal prowadzi również niezależną sprzedaż zamiennych części samochodowych.

Tłumiki wyprodukowane przez Bosal odznaczają się wyjątkową trwałością oraz dużą odpornością na korozję. Układy wydechowe Bosal dają gwarancję efektywniejszego spalania paliwa oraz takiej pracy jednostki napędowej, która sprzyja komfortowi jazdy.

Siedziba holenderskiej firmy znajduje się w Belgii w mieście Lummen koncern swoją działalność na rynku motoryzacyjnym prowadzi już od 1923 roku. Firma posiada 43 zakłady produkcyjne i 23 centra zajmujące się dystrybucją produktów. Układy wydechowe Bosalu są produkowane z przeznaczeniem do samochodów: osobowych, ciężarowych, autobusów oraz wszelkiego rodzaju pojazdów użytkowych. Bosal w swojej ofercie ma : kolektory, katalizatory, elementy układu wydechowego, haki holownicze, bagażniki dachowe, uchwyty rowerowe.

Naprawa tłumików Warszawa wymiana tłumika Warszawa